advertise

درباره ما

مجموعه بزرگ سوارکاری وپرورش اسب ماهان شیراز با انگیزه ارائه اطلاعاتی مفید به تمامی کسانی به اسب علاقه دارند راه اندازی شد.

مجموعه بزرگ سوارکاری وپرورش اسب ماهان شیراز پرتالی است جامع تا هر آنچه درباره ی اسب و سوارکاری میخواهید بدانید را در اختیارتان قرار دهد.

مزرعه پروش و تکثیر اسب ماهان در سال ۱۳۸۳ با مجوز رسمی از سازمان محترم نظام‌مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان فارس با مساحت بیش از ۱۰۰۰۰ مترمربع آغاز به ساخت‌وساز نمود. مزرعه ی ماهان اولین، زیباترین و مجهزترین مزرعه‌ی پروش اسب در استان فارس است. مجموعه سوارکاری ماهان شیراز به لطف و عنایت خداوند متعال در اوایل سال ۱۳۹۰ با مدیریت آقای احمدرضا رزم آهنگ فعالیت خود را به‌صورت رسمی آغاز نمود
بیشتر از ۲۰ سال است که فدراسیون سوارکاری آلمان تلاش کرد تا سوارکاری در برنامه آموزشی کودکان گنجانده شود. در سال ۲۰۱۳ در حدود ۱۸۰۰ مدرسه و مهد کودک به تیم فدراسیون معرفی شدند و همکاری با باشگاه های سوارکاری را آغاز کردند و سوارکاری ولتیز را به عنوان یک پیشنهاد در مدرسه ها و مهد کودک ها نهادینه کردند. این هدف ، یعنی معرفی این رشته ورزشی به کودکان و نهادینه کردن آن در مهدکودک ها و مدرسه ها توسط هیئت سوارکاری شیراز و کمیته مربوطه(کمیته پونی کلاب) دنبال می‌شود.

به مجموعه بزرگ سوارکاری و پرورش اسب ماهان شیراز خوش آمدید

مجموعه ماهان در سه بخش باشگاه سوارکاری ، پرورش اسب و فروش و توزیع لوازم سوارکاری و متعلقات سوارکاری در شیراز فعالیت میکند.
باشگاه سوارکاری ماهان آموزش سوارکاری و اسب سواری برای بانوان و آقایان در رده بزرگسالان،نوجوانان و کودکان را پوشش میدهد اغلب باشگاه های سوارکاری در شیراز ورزش سوارکاری را آموزش میدهند ما در باشگاه سوارکاری ماهان به قدرت ترمیم سوارکاری با توجه به کارگیری مربیان خوب کارآزموده و مورد تایید فدراسیون سوارکاری ایمان داریم این قدرت منحصر به فرد و شگفت انگیز برای شما آرامش و پاکسازی ذهن ایجاد میکند برای انتخاب یک باشگاه سوارکاری خوب در شیراز باید محیط باشگاه سوارکاری ، مانژاستاندارد ،استفاده از اسبهای ورزشی خوب،و مربی باشگاه سوارکاری خوب را در نظر بگیرید.
در حقیقت ، چندین مطالعه نشان داده است که چگونه فقط با اسب بودن - که به دلیل سازگاری با احساسات انسانی بسیار مشهور است - می تواند بسیار درمانی باشد در زندگی روزمره امروزی ممکن است تحت فشار اجتماعی و روحی قرار بگیرید ما اطمینان حاصل میکنیم دانشجوی ها با ورزش سوارکاری به صورت کلاسیک و آکادمیک در باشگاه سوارکاری ماهان این موارد رفع شود و از نظر جسمی و اجتماعی به نحو مطلوب به زندگی روزمره بپردازید
ما در اینجا در مورد گربه ها وسگ ها صحبت نمیکنیم ، ما انسانها از مدت ها قبل حیوانات را دوست داشیم یکی از حیوانات بسیار مفید در زندگی ما انسانها اسب ها بوده اند و حال پرورش اسبها در سرار جهان گسترش یافته و مجموعه ماهان هم در امر پرورش اسب در شیراز فعالیت دارد و سالانه تعداد قابل توجهی از اسب ها در پرورش اسب ماهان شیراز تولید و به بازار و باشگاههای سوارکاری شیرازو کشور جهت فعالیت های ورزشی ،سرگرمی و درمان ارائه و اسبها و کره ها به فروش میرسد در جامعه اسبداری به اصطلاح جفت گیری اسب (کشش)گفته میشود و مادیان ها بعد از ۱۱ ماه زایمان میکنند کره اسب ها بعد از ۶ ماه از شیرمادر گرفته و جداگانه نگهداری میشوندامکان کشش اسبها در سن ۳ سالگی وجود دارد و در سن ۳ سالگی اسبها توسط مربی تربیت و ترین میگردند برای تربیت و استفاده از اسبها نیاز به ابزار و تعلقات و مکمل های خوراکی تغذیه اسب میباشد ما در فروشگاه مجموعه ماهان از لوازم سوارکاری از جمله کلاه سوارکاری،شلوار سوارکاری،دستکش سوارکاری ،گتر سوارکاری، بوت بلند و کوتاه سوارکاری وانواع مکمل های تقویتی اسب ها و کنستانتره اسب توزیع و به فروش میرسد .و شما میتوانید لوازم سوارکاری خود را از فروشگاه ما تهیه فرماید ،لوازم سوارکاری در شیراز با قیمت مناسببه فروش میرسد


مجموعه سوارکاری و پرورش اسب ماهان شیراز با شروع فعالیت خود از سال ۱۳۸۳ تا کنون در راستای آموزش سوارکاری با حضور مربیان مجرب و متخصص فدراسیون سوارکاری و همچنین در مسیر پرورش و تولید اسب با نژاد های اصیل و ارائه خدماتی همچون پانسیون اسب های متفرقه که از سمت مالکان از اقصی نقاط این مرزو بوم ارسال و در این مجموعه که مجهز به سیستم نظارت مجازی نیز می باشد نگهداری میشوند ، اقدامی مؤثر و مفید را ارائه داده که تمامی این موارد نتیجه زحمات بی وقفه دست اندرکاران این مجموعه می باشد .

مجموعه سوارکاری و پرورش اسب ماهان شیراز در نظر دارد با ارائه خدمات فوق ، سلامت ، نشاط و رضایت علاقه مندان به ورزش سوارکاری و مالکین محترم را فراهم نماید .


به امید دیدار گرم و پر مهر شما عزیزان


۱۳۸۳

تاسیس شرکت
مشتریان

۵۰۰

مشتریان

۹۲%

عملکرد به موقع ، بودجه

مجموعه بزرگ سوارکاری وپرورش اسب ماهان شیراز

یکی از بهترین ها در زمینه ی آموزش سوارکاری به بزرگسالان و خردسالان