advertise

خدمات ارائه شد در باشگاه اسب سواری ماهان در شیراز

باشگاه سوارکاری ماهان در شیراز

آموزش سوارکاری بزرگسالان

سوارکاری به سوار شدن و هدایت کردن اسب مربوط است و نیاز به تمرین دارد. باشگاه اسب سواری ماهان در شیراز آماده ارائه دوره های آموزشی اسب سواری می باشد. آموزش اسب سواری به بانوان و آموزش اسب سواری به آقایان را در بهترین باشگاه شیراز تجربه کنید.

آموزش سوارکاری کودکان

برخی خانواده ها از اینکه کودک خود را به باشگاه اسب سواری بفرستند ترس دارند که مبادا کودک من آسیبی ببیند. تک تک اعضای باشگاه سوارکاری ماهان در شیراز لحظه به لحظه حواسشان به کودکان است و نگرانی بابت بروز آسیب و اتفاق برای کودکان وجود ندارد

تربیت اسب، آموزش اسب

عضلات‌ و مفاصل‌ اسب‌ در اثر تمرین‌های‌ پیوسته‌ و برنامه‌ریزی‌ شده‌ به‌ تناسب‌ توسعه‌ پیدا کرده‌ و هم‌ حافظ‌ سلامتی‌ و هم‌ ضامن‌ توازن‌ و تعادل‌ او می‌باشد. تیم با تجربه باشگاه اسب سواری ماهان در شیراز جدیدترین روش ها برای آموزش اسب در شیراز را به کار میگیرند.

پانسیون و نگهداری اسب

در مجتمع سوارکاری ماهان در شیراز، می توانید پس از گذراندن معاینه پزشکی، از خدمات پانسیون اسب و نگهداری اسب در بهترین باشگاه اسب سواری شیراز استفاده کنید. در باشگاه اسب سواری ماهان امکانات و لوازم مورد نیاز برای نگهداری اسب مهیا است.

مشاوره در خرید و فروش

 تیم متخصص و مشاوره مجموعه ماهان در خرید و فروش اسب ،نگهداری ،تربیت اسب  آماده همکاری با شما می باشد .
۰۹۱۷۹۳۶۰۱۵۷
۰۹۳۷۷۹۴۱۹۸۳

سواری کردن اسب

آماده شدن برای سواری کمی وقت می برد، حتی اگر بخواهید در یک بعد از ظهر دلنشین در باشگاه سواری کنید اسب تان باید خوب قشو و آماده سوار شدن باشد. تیم باشگاه اسب سواری ماهان در شیراز تمامی اقدامات سواری کردن اسب را انجام میدهند.

لوکیشن زیبا برای عکاسی با اسب

ایده های عکاسی با اسب امروزه یکی از رایج ترین و پر طرفدار ترین انواع ژست می باشد که بسیاری از افراد علاقه مند هستند با این حیوان نجیب ایده های متنوعی را برای خود به ثبت برساند. در باشگاه ماهان می توانید با زیباترین اسب های عکاسی کنید.

رزرو نوبت باشگاه اسب سواری ماهان

یکی از ویژگی های سایت باشگاه اسب سواری ماهان امکان رزرو نوبت می باشد. با این قابلیت شما قبل از مراجعه تاریخ، زمان، نوع اسب، و مربی خود را انتخاب خواهید کرد. برای این منظور کافی ست بر روی دکمه ادامه مطلب کلیک کنید.

درگاه پرداخت باشگاه اسب سواری ماهان

برای سهولت در پرداخت، باشگاه اسب سواری ماهان برای سایت خود درگاه پرداخت ایجاد نموده تا مراجعین عزیز به راحتی روند پرداخت انجام دهند. همچنین سوارکارانی که قبل از مراجعه نوبت رزرو کرده اند می توانند با استفاده از این ویژگی پرداخت خود را انجام دهند.

معرفی بهترین اسب سیلمی جهت کشش

اسب جزء آن دسته از حیواناتی می باشد که به لحاظ رفتاری و جسمانی بسیار حساس می باشد لذا برای پرورش اسب وجود دانش و تخصص مدیریت تولید مثل و پرورش بسیار ضروری می باشد که در مجموعه سوارکاری و وپرورش اسب ماهان شیراز این مهم با دقتو تخصص مختص خود صورت می پذیرد .

اجرای گشت های طبیعت گردی با اسب

باشگاه اسب سواری ماهان در شیراز با اجرای گشت های طبیعت گردی با اسب تمامی تلاش خود را می کند تا یک روز بسیار خاص و فوق العاده را برای شما به وجود آورد. ما می توانید یک روز خاص را با تور طبیعت گردی با اسب در شیراز با باشگاه ماهان تجربه کنید.

معرفی بهترین اسب سیلمی جهت کشش

هر چه یک اسب نر دارای اندام مناسب تر و قوی تر و بدون ایراد باشد، برای انتخاب به عنوان سیلمی مناسب تر است. باشگاه اسب سواری ماهان در شیراز جهت معرفی بهترین نوع اسب سلیمی جهت جفت گیری برای پرورش اسب در خدمت شما می باشد.

چراگاه طبیعی برای اسبهای مجموعه

اسب ها در خارج از اصطبل و چراگاه ها سلامت هستند. دلایل متعددی وجود دارد که چرا اسب شما تا جایی که امکان دارد باید با محیط بیرون باشد. شما می توانید برای استفاده از چراگاه طبیعی برای اسب های خود از مجموعه ماهان کمک بگیرید.

نمایشگاه فروش اسب و کره اسب

در باشگاه اسب سواری ماهان در شیراز می توانید هم برای خرید اسب در شیراز و هم برای فروش اسب در شیراز اقدامات لازم را انجام دهید. تیم باشگاه اسب سواری ماهان آماده ارائه بهترین مشاور برای خرید و فروش اسب به شما عزیزان می باشد.

فروشگاه لوازم سوارکاری

باشگاه اسب سواری ماهان در شیراز مرجع تخصصی فروش لوازم سوارکاری در ایران است. گروه‏‏‌های مختلف کالا مانند لوازم اسب، لوازم سوارکاری، لوازم نعلبندی، هدیه و تزئینی و مکمل و کنسانتره با تنوعی بی‌نظیر در باشگاه اسب سواری ماهان عرضه می‏‏‏‌شوند.

اجاره دوچرخه و استفاده از پیست

در باشگاه اسب سواری ماهان شیراز شما می توانید علاوه بر اسب سواری در این مجموعه زیبا از امکان اجاره دوچرخه و استفاده از پیست دوچرخه سواری نیز استفاده کنید. باشگاه اسب سواری ماهان بهترین مرکز برای گذران اوقات فراغت در شیراز.

کافه رستوران

پس از گذراندن یک روز پر از خاطر در باشگاه اسب سواری ماهان با صرف ناهار، شام و یا انواع نوشیدنی ها در کافه رستوران باشگاه اسب سواری ماهان در شیراز می توانید شیرین خاطر گذراندن اوقات خود را در این باشگاه لذت ببرید.

حمل و نقل اسب به تمام کشور

یکی از موارد اجتناب ­ناپذیر در مراکز پرورش اسب و باشگاه ­های سوارکاری، حمل­ و­ نقل اسب با وسایل نقلیه ­ی موتوری است. با شگاه اسب سواری ماهان در شیراز آماده ارائه حمل و نقل اسب به تمام کشور به رعایت تمامی اصول می باشد.

اقامتگاه و سوئیت برای استراحت

باشگاه اسب سواری ماهان در شیراز محیط خود را به گونه ای ساخته است که شما بتوانید در این محیط زیبا و خاطر ساز یک روز بدون دغدغه را طی کنید. شما می توانید برای رزرو و اجاره اقامتگاه و سوئیت برای استراحت به تیم ماهان در ارتباط باشید.