advertise

آموزش سوارکاری بزرگسالان در شیراز

آموزش سوارکاری بزرگسالان در شیراز | باشگاه سوارکاری ماهان

باشگاه سوارکاری ماهان تمامی دوره های آموزش سوارکاری بزرگسالان و آموزش سوارکاری کودکان را در کنار برترین مربیان سوارکاری در شیراز ایجاد می کند. فراگیری سوارکاری برای بزرگسالان می تواند دریچه ای به سوی سلامتی و تندرستی و روحیه بهتر برای بزرگسالان باشد چراکه علاوه بر جنبه ورزشی که برای بدن دارد همین که با یک حیوان دوست داشتنی و زیبا مانند اسب ارتباط برقرار کنید می تواند تاثیر بسیار مثبتی در روحیه شما بگذارد. در آموزش سوارکاری بزرگسالان در شیراز وجود یک مربی با تجربه و حرفه ای لازم می باشد تا از تمامی خطرات ممکن جلوگیری شود. در ادامه مقاله به بررسی شرایط آموزش سوارکاری بزرگسالان در شیراز می پردازیم.

شرایط آموزش سوارکاری باشگاه ماهان

شرایط دوره آموزشی سوارکاری بزرگسالان

این دوره شامل ۱۰ جلسه به صورت هفتگی گروهی و انفرادی(خصوصی) است.
جلسه اول رایگان است. برای بزرگسالان سوار مبتدی و همچنین کسانی که مدتی سوارکاری نکرده اند و مایلند به سادگی به اصول اولیه برگردند ، در نظر گرفته شده است. این دوره شما را به خوبی در مسیر رسیدن به توانایی پیاده روی و حرکت یورتمه و ... به طور مستقل بر روی اسبهای با تجربه ما سوق میدهد. طی هفته ها تعادل و تناسب اندام شما را ایجاد خواهیم کرد و در جهت درک عمیق تری از طبیعت لطیف اسب تلاش خواهیم کرد. یک سری از درس های سواری است که با مربیگری فردی و گروهی ارائه می شود و برای حمایت از اولین قدم های شما (یا در واقع بازگشت به زین) طراحی شده است. بازگرداندن اسب به زندگی شما می تواند ساده باشد. فقط نیم ساعت سوارکاری در هفته می تواند احساس سلامتی شما را تقویت کرده و به شما در حفظ سلامتی و انرژی کمک کند.
بازگشت به سوارکاری یا سواری برای اولین بار ، ممکن است دلهره آور باشد اما شما در باشگاه سوارکاری ماهان با داشتن اسب مناسب و مربی سواری خوب اعتماد به نفس به شما تقویت و رفته رفته به صورت هفتگی اعتماد به نفس شما افزایش میابد . شگفت آور است که چقدر سریع شروع می کنید.


آموزش سوارکاری بزرگسالان | باشگاه سوارکاری ماهان
دوره آموزش سوارکاری در شیراز | باشگاه سوارکاری ماهان
سوارکاری بزرگسالان | باشگاه اسب سواری ماهان

نقش مربی سوارکاری در آموزش

یک مربی مجرب و با تجربه برای همراهی شما خواهد بود. مطمئن باشید با اسبی مطابق با توانایی شما مطابقت داده می شود. شما در تعیین اهداف شخصی خود کنترل دارید و سرعت پیشرفت شما با اعتماد به نفس و همچنین تعادل جسمی و توانایی شما کنترل میگردد.
  " احساس می کنم وزن من برای سوارکاری نامناسب است "
برای سوارکاری محدودیت وزن نهایتا ۸۵ کیلوگرم را داریم. اما این بدان معنا نیست که شما هنوز نمی توانید در این دوره شرکت کنید و از کار با اسب ها برای ایجاد مهارت های ارتباطی با آنها در زمین لذت ببرید.
فعالیت بدنی در انجام این کار همچنین به بهبود سطح تناسب اندام فردی کمک می کند. اگر کمتر از محدودیت وزن ما هستید، اما احساس فرم خوبی ندارید ، باید بدانید که سواری روشی آرام برای ورزش ، هوای تازه و سرگرمی است. این ورزش باعث تقویت عضلات اصلی شما و تنش در ناحیه دست ، شکم ، پاها و بازوها می شود. اسب سواری می تواند یک تمرین سرگرم کننده باشد و تقویت و تنظیم عملکرد قلب و عروق را فراهم کند ، بنابراین می تواند یک افزودنی مفید برای برنامه روزانه شما باشد .


امکانات باشگاه سوارکاری ماهان

لباس مخصوص سوارکاری
پوشیدن لباس های سوارکاری در بهترین باشگاه سوارکاری در شیراز اجباری است ، اگرچه با پیشرفت مهارت های سواری شما به مزایای استفاده از لباس های مخصوص لباس پی خواهید برد ما می توانیم یک کلاه سوارکاری به شما قرض دهیم (به صورت رایگان) و همچنین کفش های شما دارای یک کف صاف و یک پاشنه کوچک است برای شروع خوب است. بسیاری از افرادی که به عنوان گذران اوقات فراغت تازه شروع به سوارکاری می کنند یا به اسب سواری بازمی گردند ، لزوماً احساس نمی کنند که می خواهند عجله کنند و لباس های خاص سوارکاری را خریداری کنند ، ترجیح می دهند به جای آن در درس های خود سرمایه گذاری کنند و ببینند که قبل از تعهد به خرید همه موارد چرخ دنده : بنابراین شما تنها نخواهید بود. همانطور که در سوارکاری خود پیشرفت می کنید ، ما به شدت توصیه می کنیم لباس صحیح را بپوشید زیرا این لباس به طور خاص با در نظر گرفتن راحتی ، عملکرد و ایمنی سوار طراحی شده است.

بیمه حوادث ورزشی
شما بعد از پر کردن فرم عضویت و ثبت نام درباشگاه بیمه میشوید و بعد از ۴۸ ساعت با فعال شدن بیمه امکان سوار شدن بر اسب فراهم میگردد و میتوانید زیر نظر مربی باشگاه تمرینات سوارکاری خود را شروع کنید.

هزینه پایین
"درس سواری و آموزش سوارکاری خیلی گران قیمت است"

در مرکز سوارکاری ماهان یکی از اهداف ما این است که اسب سواری تا آنجا که ممکن است برای همه در دسترس باشد. تمام تلاش خود را برای پایین نگه داشتن قیمت ها انجام می دهیم. سوار شدن در یک وضعیت گروهی مانند راهی مقرون به صرفه است که در آن می توانید لذت سواری و مراقبت از اسب را تجربه کنید اگر در ورزشگاه محلی ثبت نام کرده اید و متوجه شدید که به سختی تردمیل میزنید ، ممکن است ارزش این را داشته باشد که پول خود را برای استفاده و ثبت نام دروس هفتگی آموزش سوارکاری در مجموعه ماهان استفاده کنید.
چرا سوارکاری خوب است؟

در طی دوره های آموزشی سوارکاری نه تنها مهارت های سواری را یاد میگرید بلکه به شما فرصتی برای معاشرت و برقراری و برقراری دوستی جدید در مجموعه ماهان می دهد زیرا همه شما برای رسیدن به اهداف خود از یکدیگر حمایت می کنید و اسب ها نیز برای تحقق اهداف خود از شما حمایت می کنند.

امتحان کنید و ادامه دهید ...
جلسه اول رایگان است!
مجموعه سوارکاری و پرورش اسب ماهان شیراز

برای اطلاعات بیشتر و ثبت نام با ما تماس بگیرید.

باشگاه سوار کاری ماهان