advertise

لوازم مورد نیاز برای سوارکاری در شیراز

شروع اسب سواری می تواند هم هیجان انگیز و هم طاقت فرسا باشد. قبل از اینکه به چیزهای سرگرم کننده بپردازید، اولویت اول شما باید انتخاب تجهیزات ایمنی جامد باشد که هر بار که سوار می شوید استفاده می کنید. ما همیشه توصیه می کنیم که توسط یک حرفه ای نصب شود تا مطمئن شوید که وسایلی که خریداری می کنید به درستی جا می شوند و شما را ایمن نگه می دارند.مجموعه سوارکاری ماهان در شیراز اقدام راه اندازی فروشگاه آنلاین لوازم سوارکاری نموده است و تمامی محصولات مورد نیاز این ورزش را برای هموطنان عزیز فراهم آورده است.همچنین شما میتواند برای مشاهده سایر خدمات این مجموعه بر روی لینک زیر کلیک نمائید.

معرفی لوازم مورد نیاز سوارکاری

کلاه ایمنی :
اگر روی هیچ تجهیزات دیگری سرمایه گذاری نمی کنید، حداقل باید کلاه ایمنی بخرید.
شلوار سواری:

شلوار های مخصوص سوارکاری که با مدل ها وطرح های بسیار در سطح بازار مشاهده می گردد که بسته به نظر ، سلیقه و فیزیولوژیک بدن سوارکار می تواند متفاوت می باشد .
چکمه های بلند:

چکمه ها دو هدف دارند. یک چکمه سواری با پاشنه کوچک به جلوگیری از لیز خوردن پای شما از میان رکاب کمک می کند و در صورت لگدمال شدن انگشتان پا از شما محافظت می کند. چکمه‌های بلند همچنین از پاهای شما در برابر خراشیدگی هنگام سواری و خراشیده شدن توسط شاخه‌ها و درختچه‌ها محافظت می‌کنند.

خرید لوازم سوارکاری در شیراز | مجموعه سوارکاری ماهان

قیمت لوازم سوارکاری در شیراز | مجموعه سوارکاری ماهان

همچنین گترها پاهای شما در برابر خراشیدگی و خراش در هنگام سواری و از خراشیدگی بر روی زین محافظت می کنند. به خصوص بعد از اینکه اسب شما شروع به عرق کردن کرد، از لایه اضافی محافظ مصنوعی یا چرمی که می تواند ایجاد کند، قدردانی خواهید کرد.
دستکش:
دستکش‌ها از دست‌های شما محافظت می‌کنند و قدرت و چسبندگی بیشتری به شما می‌دهند. اگر اسب شما بکشد این ممکن است مفید باشد. با کشیدن دست‌ها در حین سوار شدن در مسیر، تاول بزنند. هر جفت دستکش مناسبی را می توان استفاده کرد، به شرطی که بتوانید به راحتی افسار را نگه دارید. معمولاً دستکش های قلاب بافی با پشت چرمی برای تابستان و دستکش های چرمی آستردار برای زمستان بهترین هستند.

خرید لوازم سوارکاری در شیراز

در فروشگاه باشگاه سوارکاری و پرورش اسب ماهان شیراز تمامی لوازم ضروری و مورد نیاز سوارکاری در طرح ها و رنگ های متفاوت و متنوع ارائه و به فروش میرسد .این مجموعه با در نظر گرفتن بالاترین کیفیت بهترین قیمت را عرضه می نماید. پس همین حالا اقدام به خرید لوازم سوارکاری در شیراز از فروشگاه ما کنید. برای خرید می توانید از طریق دکمه زیر با ما تماس بگیرید.