advertise

کمیت در مقابل کیفیت

موضوع کمیت در مقابل کیفیت یک گفتگوی ارزشمند در جامعه مدرن است ، اما همچنین تا حدودی گیج کننده است. در بسیاری از موارد ، استدلال می شود که همیشه باید کیفیت را بر کمیت انتخاب کرد. با این حال ، این بستگی به شرایط دارد. درس واقعی در اینجا این است که به فرزندان خود بیاموزید که بدانند چه زمانی کمیت مهم است ، چه زمانی کیفیت مهم است و همچنین چه زمانی می توانید هر دوی آنها را داشته باشید. ما در این مقاله به بررسی سازمان های فرزند خانگی در شیراز و کیفیت آنها می پردازیم. باشگاه سوارکاری ماهان با به کارگیری نیروهای متخصص و حرفه ای به نگهداری و پانسیون اسب در شیراز می پردازد. شما میتوانید برای دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه نگهداری اسب در شیراز با ما تماس حاصل فرمایید.

سازمانهای فرزند خواندگی اسب در شیراز

فرزندخواندگی اسب در شیراز | باشگاه سوارکاری ماهان

چندین مولفه مهم وجود دارد که منجر به پذیرش کیفیت بالا می شود. سازمان فرزندخواندگی باید فرایندی کارآمد برای ارزیابی اسب های تحت مراقبت و یا توانبخشی در صورت لزوم و همچنین نیازهای آموزشی داشته باشد. سازمانهای فرزندخواندگی باید با مردم ارتباط برقرار کنند زیرا حیواناتی برای پذیرش در اختیار دارند و پذیرندگان احتمالی را متقاعد می کنند که علاقه مند شوند. ایجاد روابط پایدار و قوی با پذیرندگان بالقوه در نهایت کیفیت فرزندخواندگی را تعیین می کند.
با برقراری ارتباط با فرزندخوانده ، سازمان می تواند تعیین کند که آیا اسب مناسب نیازهای آنها است یا خیر و منبع پایداری برای اسب مدتها پس از پذیرش در خانه جدید خود باقی می ماند. شاید مهمترین جزء یک فرزندخواندگی موفق حمایت مادام العمر از اسب باشد. پشتیبانی شامل کمک به نگه داشتن اسب در خانه خود یا بازگرداندن اسب در صورت نیاز به بازگشت اسب به هر دلیلی می شود. هر یک از اقدامات ذکر شده در بالا برای ایجاد یک تصویب با کیفیت همکاری می کنند.


مقدار و کیفیت متقابلاً منحصر به فرد نیستند. بسیاری از گروههایی که تعداد زیادی سگ و گربه را در خانه خود نگهداری کردند تحت پوشش قرار دادن بی کیفیت مورد حمله گروههای کوچکتر قرار گرفتند. این حملات تا حد زیادی ناعادلانه بود. گروه های بزرگ پذیرش سگ و گربه در سراسر کشور ثابت کرده اند که قرار دادن تعداد زیادی حیوانات ، اما حفظ کیفیت نیز کاملاً امکان پذیر است. مفاهیم مشابهی در مورد گروه های فرزند خواندگی اسب نیز صدق می کند.
در حقیقت ، ما تعدادی گروه فرزند خواندگی اسب در ایالات متحده داریم که این را نیز ثابت می کنند. آنها از تمام اصولی که در بالا به فرزندخواندگی با کیفیت کمک می کند پیروی می کنند - و آنها را در مورد تعداد زیادی از اسب ها به کار می برند. اگر سازمانی دارای زیرساخت های قوی ، پروتکل های قوی و بودجه کافی باشد ، هیچ دلیلی وجود ندارد که آنها نتوانند تصویب با کیفیت را به هر تعداد تولید کنند. به همان تعداد اسب فعلی بپردازیم ، تعداد زیادی اسب وجود خواهد داشت که هر سال در معرض خطر انتقال غیر انسانی قرار می گیرند. افزایش سهم بازار اسبهای فرزند خواندنی بخشی واضح از راه حل کلی برای کمک به اسبهای در معرض خطر است.

گروههای زیادی در زمینه های مختلف رفاه اسب کار می کنند. و همه آنها مطمئناً ارزشمند و مهم هستند. اسب راست تمرکز خود را بر فرزندخواندگی قرار داده است. ما قطعاً باید تعداد اسبهای پذیرفته شده در این کشور را به میزان زیادی افزایش دهیم. روشی که ما فرزندخواندگی خود را افزایش می دهیم این است که اسب های شگفت انگیز خود را به پذیرندگان بالقوه ای که در حال حاضر گزینه فرزندخواندگی را در نظر نمی گیرند ، بازاریابی کنیم.
باید به این بحث خاتمه دهیم که کمیت و کیفیت متقابلاً از هم جدا هستند. خیلی مشخص است که درست نیست؛ و سازمانهای خوب را از عملکرد بهتر باز می دارد. حقیقت ساده این است که اعداد برابر با زندگی هستند و بنابراین ، افزایش تعداد جان نجات یافته هدف مهمی برای تعقیب است. هر تصویب منجر به ایجاد نقطه باز دیگری برای اسب در معرض خطر بعدی می شود. علاوه بر این ، کاملاً بی انصافی است که سازمان های قوی که بر تعداد زیادی از فرزندخواندگی ها تمرکز می کنند ، دائماً به دلیل انجام کارهای خوب خود مورد انتقاد و حمله قرار گیرند. حقیقت این است که سازمانها می توانند از تصویب های با کیفیت پایین رنج ببرند ، چه چهار فرزندخواندگی در سال انجام دهند و چه ۲۰۰ مورد.

باشگاه سوارکاری در شیراز | باشگاه سوارکاری ماهان

جمع بندی

همه ما تصمیم می گیریم که کارها را کمی متفاوت انجام دهیم - این جادوی دنیایی است که در آن زندگی می کنیم. نکته زیبا این است که همه ما در جهت یک هدف تلاش می کنیم. بیایید از یکدیگر حمایت کنیم و تنوع اندازه و روشهای گروههای رفاه اسب را بپذیریم و جشن بگیریم که همه ما در یک هدف مشترک هستیم. واقعیت این است که ما برای تغییر سرنوشت اسبهای در معرض خطر باید بیشتر تلاش کنیم. این می تواند با توسعه زیرساخت های گروه ، همکاری و پشتیبانی متقابل محقق شود. هرگز با تفرقه افکنی و منفی گرایی به نتیجه نمی رسد. مشکلات اجتماعی در جامعه امروز با همکاری حل می شود. صنعت رفاه اسب باید گرد هم بیاید ، اختلافات خود را کنار بگذارد و برای دستیابی به تغییرات واقعی از یکدیگر حمایت کند.