advertise

بهترین سن برای شروع سوارکاری

بهترین سن برای شروع سوارکاری | باشگاه اسب سواری ماهان

اینکه بهترین سن برای شروع سوارکاری ، جه سنی است ، سوال خیلی از افراد است.به طور رسمی برای زمانی که کودکان می توانند سوار بر اسب شوند ، هیچ قانون مشخصی وجود ندارد.معمولاً پایین ترین محدودیت سنی برای آموزش سوارکاری ۵-۶ سال خواهد بود.در این سن کودکان معمولاً به اندازه کافی قد دارند که پاهای آنها به طرفین اسب برسد و تعادل و هماهنگی آنها باید به اندازه کافی خوب باشد که طبق راهنمایی یک مربی اسب را هدایت کنند.

یک کودک ۳ ساله می تواند روی یک اسب در حال حرکت باشد ، اما به ندرت قادر خواهد بود به طور مستقل سوار بر اسب شود.توانایی سوار شدن به طور مستقل بر روی اسب نیاز به چند توانایی اساسی جسمی و روحی دارد که در کودکان ۳ ساله هنوز به طور کامل توسعه نیافته است.
اگرچه این بدان معنا نیست که یک کودک ۳ ساله نمی تواند سوار بر اسب شود ، در بیشتر موارد به این معنی است که کودکان به یک بزرگسال نیاز دارند که در کنار آنها قدم بزند تا از آنها اطمینان حاصل کنند.البته ، جدول زمانی رشد هر کودک متفاوت است ، بنابراین ممکن است این دستورالعمل برای همه صدق نکند.


آشنایی با اسب ها | باشگاه اسب سواری ماهان
بیمه سوارکاری | باشگاه اسب سواری ماهان
سوارکاری کودکان شیراز | باشگاه اسب سواری ماهان

آشنایی با اسب ها

سوارکاری فقط مربوط به اسب سواری نیست ! در حالی که شاید این کمی عجیب به نظر برسد ، واقعیت دارد.مراقبت از اسب ، آماده کردن آن برای سوار شدن ، یادگیری در مورد روالها و قوانین پایدار و آشنایی با الگوهای رفتاری آنها ، همه ی اینها ضروری هستند.مواردی مانند نحوه صحیح نزدیک شدن به اسب ، چگونگی برخورد با اسب ها ، همه اینها برای سوارکاری ایمن لازم است.
سؤالات مفید برای تماس با مراکز سوارکاری
اگر تصمیم گرفته اید سوارکاری را به کودک خود آموزش دهید ، توصیه می کنیم برخی از تحقیقات را انجام داده و به چند مرکز سوارکاری در منطقه خود دسترسی پیدا کنید.آنها می توانند شما را راهنمایی کنند و به شما اطلاع دهند که چه خدمات و فعالیتهایی را برای کودکان ارائه می دهند.
آموزش بچه ها با آموزش بزرگسالان بسیار متفاوت است ، بنابراین از باشگاه سوارکاری ماهان شیراز بپرسید که آیا دوره هایی به طور خاص برای کودکان اختصاص داده شده است که مربیان مخصوصاً آنها را آموزش دهند یا خیر.

پوشش بیمه

داشتن اسب و قرار گرفتن روی زین همیشه با خطر همراه خواهد بود.حتی سوار شدن بر اسب های خوب آموزش دیده ، ممکن است حوادثی را به همراه داشته باشد.یک مرکز سوارکاری حرفه ای از بیمه مسئولیت برخوردار است ، اما حتما در مورد پوشش بیمه برای کودکان سؤال کنید.
وقتی کودکتان تازه کار را شروع کرده است ، شما احتمالاً نمی خواهید برای خرید تجهیزاتی مثل کلاه ایمنی و دستکش هزینه بپردازید ، بنابراین از مرکز سؤال کنید که آیا خود مواردی مانند کلاه ایمنی و دستکش را ارائه میدهد یا خیر.از آنها بپرسید که آیا آنها کلاه ایمنی برای کودکان دارند ، یا خیر.کلاه ایمنی بچه ها سبک تر از کلاه ایمنی بزرگسالان است تا از فشار بیش از حد بر گردن کودک خردسال خودداری کند.
توصیه می کنیم ، بعد از چند جلسه شرکت در کلاس آموزش سوارکاری ماهان شیراز، اگر کودک مایل به ادامه سوارکاری است ، آنگاه اقدام به خرید کلاه ایمنی نمایید.
وقتی صحبت از یادگیری اسب سواری در سنین پایین می شود ، این امر واقعاً صبر ، تحمل ، توجه و استقامت کودک را (از نظر جسمی و روانی) آزمایش می کند.هم چنین اعتماد به نفس کسانی که تلاش می کنند و این مهارت را توسعه می دهند ، افزایش می یابد.

باشگاه سوار کاری ماهان