تربیت اسب در شیراز

تربیت اسب در شیراز | باشگاه سوارکاری ماهان

آموزش اسب می تواند سرگرم کننده باشد ، اما همچنین می تواند یک چالش باشد. برای مبتدی ، احتمالاً بهترین کار این است که اسبهای جوان را به مربیان باتجربه تر بسپارید. جوانان بیش از حد قابل پیش بینی نیستند و دانش ، زمان و مهارت برای موفقیت لازم است. اما واقعاً ، ما هر بار که با آنها تعامل داریم ، اسبهای خود را تربیت می کنیم - حتی اسبهایی که کاملاً آموزش دیده اند. وقتی چیز جدیدی به اسب خود یاد می دهید ، این بدان معناست که شما نیز چیزی یاد گرفته اید و این بسیار ارزشمند است. بیاموزید که اسب شما چه چیزهایی باید بداند و برای آموزش اسب خود باید چه چیزهایی را بدانید. در اینجا ایده های آموزش سرگرم کننده ، آسان و ایمن برای صاحبان اسب برای اولین بار ارائه شده است. باشگاه سوارکاری ماهان در شیراز تمامی خدمات تربیت اسب، آموزش سوارکاری کودکان در شیراز و آموزش سوارکاری بزرگسالان در شیراز را برای همشهریان عزیز در شیراز ارائه می کند.

برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

نکات مهم در تربیت اسب

قبل از شروع آموزش اسب ، نکاتی وجود دارد که باید بدانید تا بتوانید در کنار اسب خود موثر و ایمن باشید. مانند چگونگی نزدیک شدن به اسب آموزش ، چیزی که مثر نیست و اینکه چگونه بدانید چه کاری انجام می دهید مفید است.
و گرچه برای تربیت اسب در شیراز داشتن قلم گرد ضروری نیست ، اما خوب است که در یک فضای بسته مانند قلم گرد ، انگشتر ، میادین یا پادوک کوچک کار کنید.
آنچه اسب شما باید بداند
آشنایی با حمل ونقل اسب
حتی اگر سوار آن نشوید یا سوارکاری زیادی نکنید ، رفتارهای اساسی اسب وجود دارد که هر اسب باید داشته باشد. نکته ای که هر اسب باید بداند این است که چگونه با خیال راحت روی تریلر یا اسبکش بارگیری شود ، فقط در موارد اضطراری.


تربیت انواع اسب در شیراز | باشگاه سوارکاری ماهان
آموزش اسب در شیراز | باشگاه سوارکاری ماهان
تربیت اسب | باشگاه سوارکاری ماهان

موارد ایمنی تربیت اسب در شیراز

آسان و سرگرم کننده است که به اسب خود آموزش دهید که گردن بگیرد. چه انگلیسی سوار شوید و چه غربی ، داشتن اسبی که هم بتواند مهار و هم گردن را کنترل کند مفید است. همچنین آموزش ترفندهای منحصر به فرد به اسب خود بسیار سرگرم کننده است و حتی افراد غیرسو نیز از تماشای اجرای اسب ها لذت می برند. دو ترفند ساده در آغوش گرفتن و بوسیدن است.

توجه: اگر اسب شما تمایل به کمی دهان و دهان کشیدن دارد ، آموزش دادن یک بوسه به گونه اسب ممکن است ایمن نباشد ، بنابراین گزینه دیگری پیدا کنید که بوسه ها را از صورت دستیار دور نگه دارد. 

مشکلات معمول آموزش و رفتار

مشکلات رفتاری می تواند به دلایل مختلفی ناشی شود. به عنوان مثال ، قرار دادن کراوات یا مارتینگل بر روی اسب برای حل مسئله ای مانند پرت کردن سر ، وقتی دهانش درد می کند زیرا دندان هایش خیلی بلند و تیز هستند ، فایده ای ندارد.
نکته مهم در هنگام مقابله با هر مشکلی این است که بفهمید چرا این مشکل در درجه اول وجود دارد. هر یک از این مشکلات با یک کار منصفانه و سازگار قابل حل است. صبر کلید است. و به یاد داشته باشید ، شما می توانید با مربی آموزش خود برای ایمنی کار کنید.

آنچه نباید به اسب خود یاد دهید
وقتی اسب شما بد رفتاری می کند ، و شما یک سوارکار مبتدی هستید ، توصیه می شود از یک سوارکار یا مربی اسب با تجربه درمجموعه سوارکاری و پرورش اسب ماهان شیراز مشاوره بگیرید. اگر نمی دانید چگونه با آنها کنار بیایید ، برخی از رفتارها مانند تربیت ، خزیدن و بالک زدن می توانند خطرناک باشند. برخی موارد وجود دارد که مبتدیان فقط نباید به تنهایی تلاش کنند .

باشگاه سوار کاری ماهان