advertise

پانسیون اسب در باشگاه سوارکاری ماهان شیراز

نگهداری و پانسیون اسب در شیراز

پانسیون اسب در شیراز | باشگاه سوارکاری ماهان

در دنیای مدرن شلوغ و پر هیاهو امروزی، افراد برای برآورده کردن حس نیاز به توجه معمولا تصمیم به خرید حیوانات اهلی برای نگهداری می گیرند. نگهداری و زندگی کردن با یک حیوان که متعلق به شما باشد می تواند به میزان قابل توجهی انرژی های مثبت را در زندگی شما سرازیر کند. حس توجه و رسیدگی به یک حیوان مانند اسب می تواند بسیار لذت بخش باشد. اگر بعنوان حیوان اهلی تصمیم به خرید اسب کرده اید با ما در این مقاله همراه باشید. باشگاه سوارکاری ماهان یکی از  بهترین باشگاه اسب سواری در شیراز کلیه خدمات نگهداری و پانسیون اسب در شیراز را انجام می دهد.

باشگاه سوارکاری ماهان

اگر به دنیای اسب ها و سوارکاری علاقه دارید و تصمیم به خرید اسب در شیراز گرفته اید. باید بگویم که پیش از خرید اسب باید به فکر نگهداری و جای آن باشید. هزینه های نگهداری اسب که شامل، محل زندگی او، غذا و درمان بیماری های احتمالی بسیار بالا است. بدون شک خرید اسب برای فردی که به دنیای اسب ها و سوارکاری بسیار علاقه دارد، بسیار لذت بخش است. اما اگر بدون آموزش و اطلاعات قبلی از نگهداری و تغذیه اسب ها انجام شود می تواند بسیار سخت شود چه بسا مجبور به فروش اسب شود. در ادامه این مقاله به بیان مواردی می پردازیم که باید برای نگهداری از اسب ها رعایت کنید.
کلیه این موارد توسط بخش نگهداری و پانسیون اسب در شیراز باشگاه سوارکاری ماهان بصورت کامل انجام می شود. برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.


پانسیون اسب شیراز | باشگاه سوارکاری ماهان
هزینه پانسیون اسب | باشگاه سوارکاری ماهان
جای نگهداری اسب در شیراز | باشگاه سوارکاری ماهان

۱. وقت و زمان

در دنیای امروزی کارهای متعددی برای هر فرد پیش می آید و چه بسا حجم این کار ها آنقدر زیاد باشد که زمان زیادی برای نگهداری از حیوانات یا ... نداشته باشد. شاید رویای یک سوارکار این باشد که هر روز با اسب خود ساعاتی را سپری کند اما متاسفانه به دلیل مشغله های زیاد دنیای امروزی امکان این امر وجود ندارد. اسب حیوانی است که نیاز به توجه دارد پس باید پیش از خرید اسب در شیراز به این نکته توجه کنید، که باید برای اسب خود زمان کافی بگذارید یا اینکه فردی را برای این کار استخدام کنید تا به اسب شما رسیدگی کند.
شما می توانید رسیدگی های لازم به اسب خود را به پانسیون اسب در شیراز باشگاه سوارکاری ماهان بسپارید، اما باید توجه داشته باشید که انجام ورزش های اسب، بررسی وضعیت اسب و ایجاد رابطه عاطفی با اسب بر عهده خودتان است.
نکته دیگری که در مورد نگه داری و زمان گذاشتن برای اسب ها بسیار مهم است، این است که اسب ها موجوداتی هستند که بسیار سریع به شرایط و روند زندگی عادت می کنند، برای مثال اگر شما هر روز ساعت ۵ بعد از ظهر به اسب خود سر بزنید بعد از گذشت چند هفته این اسب به این روند عادت می کند و اگر شما هر روز ساعت ۵ حاضر نشوید اسب ناراحت و مضطرب خواهد شد و این موضوع می تواند آسیب جدی به سلامت روحی و جسمی اسب بزند.


هزینه نگهداری اسب | باشگاه سوارکاری ماهان

۲. غذا

مورد بعدی که برای پرورش اسب بسیار حائز اهمیت است تغذیه مناسب اسب ها می باشد که باید با توجه به مقطع رشد آنها تغذیه لازم برای آنها فراهم شود. در صورت عدم فراهم سازی تغذیه مناسب برای اسب خود، اسب امکان رشد کافی را نداشته و دچار مریضی می شود. معمولا یک اسب ۱۱۰۰ پوندی معمولا هزینه حدود ۲۰۰ دلاری ماهیانه دارد که با توجه به قیمت ارز و افزایش قیمت ها متاسفانه هزینه هنگفتی می شود. برای اطلاع از هزینه های تغذیه اسب ها می توانید از تیم با تجربه باشگاه سوارکاری ماهان کمک بگیرید.

۳. محل زندگی اسب

شاید برخی از افرادی که اقدام به خرید اسب شخصی می کنند جایی برای نگهداری اسب در خانه خود داشته باشند. اما باید توجه کنید که تنها مکان برای زندگی اسب اهمیت ندارد چیزی که اهمیت بیشتری دارد این است که در آنجا فردی هر روز رسیدگی های لازم به اسب را انجام دهد تا شرایط مطلوبی جهت زندگی اسب ایجاد شود. اما امروزه اغلب خانه ها آپارتمانی شده اند و اکثرا جایی برای نگهداری اسب ندارند. بهترین گزینه برای این افراد، نگهداری از اسب در پانسیون های اسب می باشد. هزینه های پانسیون اسب اگرچه کمی بالا است ولی ارزش آن را دارد چراکه تمامی کارهای رسیدگی به اسب توسط پرسنل آنجا انجام می شود. باشگاه سوارکاری ماهان کلیه خدمات نگهداری اسب در شیراز ( پانسیون اسب ) را بصورت کامل، در کنار افرادی با تجربه در پرورش و نگهداری از اسب ها انجام می دهد. اسب ها برای اینکه رشد خوبی را تجربه کنند نیاز به غذا، آب، بستر تازه، ورزش منظم دارند که تمامی این موارد در باشگاه سوارکاری ماهان برای آنها فراهم می شود. برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

باشگاه سوار کاری ماهان

۴. مراقبت های پزشکی
برای سالم ماندن اسب نیاز است که بصورت منظم به دامپزشک مراجعه شود تا وضعیت سلامتی اسب بررسی شود. باید توجه داشته باشید که هزینه مراقبت های پزشکی اسب بیشتر از یک حیوان خانگی می باشد.

۵. آموزش
یکی دیگر از مواردی که در پرورش اسب ها بسیار حائز اهمیت است. آموزش دادن اسب می باشد، اسب ها باید آموزش ببینند تا بتوانند ارتباط خوبی با صاحب خود برقرار کنند. معمولا برای آموزش اسب از مربیان خصوصی استفاده می کنند. در پانسیون اسب شیراز باشگاه سوارکاری ماهان یکی از بهترین باشگاه سوارکاری در شیراز مربیان حرفه ای همواره برای آموزش اسب های شما حاضر هستند و برنامه های روزانه و هفتگی رسیدگی و آموزش اسب های شما را تنظیم می کنند.