advertise

برای آرامش زندگی اسب ها چه کنیم ؟

آرامش اسب ها

اگر اسب شما دچار استرس گردید، اقدامات متعددی وجود دارد که می توانید برای ایجاد یک محیط راحت و سالم تر انجام دهید. ابتدا سعی کنید علت استرس اسب شما را شناسایی کنید و سپس راه هایی را در نظر بگیرید که می توانید سبک زندگی او را برای کاهش استرس تنظیم کنید. در اینجا چند گزینه برای کاهش استرس در اسب ها وجود دارد.
مجموعه ماهان با فعالیت در سه بخش باشگاه سوارکاری ، تربیت اسب و فروش و توزیع لوازم سوارکاری و متعلقات سوارکاری در شیراز آماده خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز و گرامی می باشد. شما میتوانید برای دریافت مشاوره رایگان و اطلاع از قیمت ها از طریق لینک زیر با ما تماس حاصل فرمائید.

برای آرامش زندگی اسب ها چه کنیم | باشگاه اسب سواری ماهان

برنامه روزانه ثابتی داشته باشید
اسب‌ها از برنامه منظمی لذت می‌برند، بنابراین سعی کنید برنامه تغذیه و ورزش خود را تا حد امکان ثابت نگه دارید، حتی در هنگام سفر.


برای آرامش اسب یک رژیم غذایی سالم و برنامه غذایی ایجاد کنید

اطمینان حاصل کنید که اسب های شما تغذیه خوبی با تعادل مناسب خوراک و علوفه دریافت می کنند. اسب ها باید به مقدار زیادی آب تمیز دسترسی داشته باشند و چندین بار در طول روز تغذیه شوند.


زمان مرتع را افزایش دهید
اگر اسب های شما زمان زیادی را در غرفه های خود می گذرانند، سعی کنید تا حد امکان حضور آنها را افزایش دهید.


برنامه های تمرینی را تنظیم کنید
مطمئن شوید که اسب های شما مقدار مناسب تمرین و سطح تمرین مناسب را دریافت می کنند. روال های ورزشی مناسب به جلوگیری از صدمات کمک می کند و می تواند استرس را در اسب ها کاهش دهد.


بر تعاملات اجتماعی نظارت کنید
اگر فکر می کنید اسب شما ممکن است به دلیل عوامل اجتماعی تحت استرس باشد، نحوه تعامل اسب با اسب های دیگر در مرتع و انبار را تماشا کنید. اگر اسب در انباری ناراحت به نظر می رسد، آن را به غرفه دیگری منتقل کنید.


هنگام سفر مراقب باشید
هنگام حمل و نقل اسب های خود، سعی کنید سواری با تریلر را تا حد امکان نرم نگه دارید. برای آرام نگه داشتن معده اسب در سفر، یونجه و آب کافی تهیه کنید. یونجه و غذا را از خانه بیاورید تا رژیم غذایی اسب شما ثابت بماند.مراقبت های پیشگیرانه را انجام دهید
اسب های خود را در مورد واکسن ها به روز نگه دارید و آنها را برای معاینات بهداشتی منظم ببرید. اگر اسب شما علائمی از مشکلات سلامتی ناشی از استرس را نشان داد، در مورد درمان های احتمالی با دامپزشک خود صحبت کنید.