advertise

تغذیه مناسب برای سوارکاران

تغذیه مناسب برای سوارکاران | باشگاه سوار کاری ماهان

نحوه سوخت بدنتان می تواند به معنای تفاوت بین موفقیت و شکست باشدیک صف طولانی در مقابل یک ون برگر در پارک کامیون در یک رویداد یک منظره معمول است. راحت و خوشمزه - اما راه خوبی برای سوخت بدن شما برای سواری نیست. رژیم غذایی صحیح و ورزش با یک ورزشکار موفق همراه است .
سواران باید غذاهای تازه، طبیعی و کامل را به جای غذاهای مغذی که به یک سبک زندگی سالم تبدیل شده اند، بخورند.مدیریت عادات غذایی برای این که احساس کنید در حال انجام آن هستید ضروری استشما می توانید اندازه سهم را انتخاب کنید، اما از منابع سالم و کامل، اجتناب از غذاهای فرآوری شده که باعث می شود بعد از ظهر احساس بی حالی کنید.
هدف این است که تمام سموم ناخواسته را که از طریق غذاهای فرآوری شده، سیگار، الکل و آلودگی مصرف شده اند از بدن خود خارج کنید. با پر کردن بدن خود با غذاهای غنی از مواد مغذی و سالم، مقدار قابل توجهی چربی را در مدت زمان نسبتاً کوتاهی از دست خواهید داد و همچنین سلامت، شادابی و سلامت عمومی خود را بهبود می بخشید.
مجموعه سوارکاری ماهان در شیراز با برخورداری از سال ها تجربه در زمینه نگهداری اسب و تربیت اسب در شیراز به بررسی این موضوع پرداخته است.با ما در ادامه همراه باشید.


سم زدایی به معنای حذف سموم و سمومی است که از طریق غذا و نوشیدنی مصرفی و هوایی که تنفس می کنید وارد بدن می شود. هنگامی که بدن شما مملو از سموم است، مازاد آن را به عنوان چربی ذخیره می کند، بنابراین وقتی مصرف آنها را متوقف می کنید، این سموم می توانند پردازش و دفع شوند.
بیشتر بدن برای هضم برخی غذاها و واکنش در برابر آنها تلاش می کند. این عدم تحمل است و می تواند علائمی مانند سرگیجه، سردرد، معده درد یا خستگی و استفراغ ایجاد کند. پس از خوردن غذاهایی که نسبت به آنها عدم تحمل داریم، بدن ما ظرفیت کمتری برای جذب مواد مغذی ضروری دارد. این شروع مریض شدن ماست. مواد غذایی زیر بسیار مفید می باشند:

سلامت جسمانی هنگام سوار کاری | باشگاه سوار کاری ماهان

ارزن

املا

پاستا سبوس دار

نان سبوس دار

شیر

پنیر

اصول تغذیه برای سوارکاران | باشگاه سوار کاری ماهان

با یک وعده در روز شروع کنید و در صورت بروز هرگونه واکنشی که احتمالاً در عرض یک تا دو روز رخ می دهد، باید آن غذا را برای همیشه از رژیم غذایی خود حذف کنید. در صورت عدم واکنش، می توان آن گروه را در حد اعتدال خورد. موارد دیگری نیز وجود دارد که باید در نظر داشت. غذاهای ارگانیک بهتر هستند،
زیرا آنها از آفت کش ها و قارچ کش ها عاری هستند. سعی کنید با هر وعده غذایی میوه یا سبزیجات مصرف کنید وجرعه جرعه جرعه آب آزادانه می‌گوید، او همچنین توصیه می‌کند فقط آب میوه‌های تازه فشرده بنوشید تا از قندهای اضافه شده خودداری کنید. مطمئن شوید که به طور منظم غذا می خورید. سه وعده غذایی اصلی و دو تا سه میان وعده در روز را هدف قرار دهید تا هر سه تا چهار ساعت یکبار غذا بخورید تا انرژی آهسته آزاد شود و متابولیسم افزایش یابد.


اصول تغذیه صحیح در سوارکاران

یکی از عواملی که می تواند در سوارکاری نقش مهمی داشته باشد، تغذیه صحیح قبل و پس از سوارکاری است.تغذیه سوارکار، اگر به طور صحیح برنامه ریزی شود باعث آرامش و عملکرد بهتر سوارکار هنگام سوارکاری می شود.
مجموعه سوارکاری ماهان در شیراز در اینجا حضور دارد تا برای سوارکاری به شما آموزش های لازم را ارائه دهد،برای آموزش  سوارکاری بزرگسالان می توانید باکارشناسان مجموعه ما در ارتباط باشید.