advertise

بهترین نژادهای اسب در دنیا

تربیت نژاد های مختلف اسب در شیراز

این روزها اسب تنها در اختیار قشر مرفه جامعه قرار دارد و معدود مناطقی هستند که اسب در اختیار دارند.باشگاه سوارکاری ماهان با تربیت اسب در نژاد های متنوع، یکی از معتبرترین باشگاه های سوارکاری در شیراز به شمار میرود.این مجموعه علاوه بر تربیت اسب با به کارگیری نیروهای متخصص به آموزش سوار کاری در تمامی سنین اعم از آموزش اسب سواری به بزرگسالان و آموزش سوارکاری به کودکان می پردازد.شما میتوانید برای مشاهده سایر خدمات این مجموعه برروی دکمه زیر کلیک نمائید و از خدمات این مجموعه بهره مند شوید. همچنین با ما در ادامه این مقاله همراه باشید تا به بررسی شرایط زندگی بهترین نژادهای مختلف اسب در دنیا و نحوه نگهداری آن ها بپردازیم. به علاوه؛ اطلاعات تکمیلی در رابطه با آشنایی با نژاد اسب ها را نیز در همین وبسایت می توانید مطالعه فرمایید.


کارولینا مارش تاکی

یکی از مفیدترین نژادهای اسب برای زندگی طولانی مدت در جنگل در زمستان می باشد . نگهداری آنها آسان است و می توانند در سخت ترین شرایط نسبت به هر اسبی که تا به حال می تواند انجام دهد زنده بمانند. آنها بازماندگان واقعی با پاهای بزرگتر و سر مهربان هستند. می‌توانید از آنها برای هر هدفی که می‌خواهید استفاده کنید، از شخم زدن گرفته تا سواری برای رفتن به شهری دیگر می تواند مفید یباشد .

تربیت نژاد های مختلف اسب در شیراز | باشگاه سوارکاری ماهان

خرید اسب عرب | باشگاه سوارکاری ماهان

اسب عرب

این اسب قهرمان همه اسب هاست. او ثابت کرده است که شایسته زنده ماندن از سختی یک بیابان است. قدرت او ناشی از روشی است که از فرمان سوار خود پیروی می کند. عرب های سفید پوستی که تیره به دنیا می آیند، قبل از اینکه برای آزمایش مهارت های خود آماده شوند، باید رنگشان روشن شود. عده کمی تشنه هستند که تابناکی به نوشیدن باد تبدیل شود. اسب تیره وقتی سفید شود، سرشار از خرد و قدرت است و آماده پرواز در بادهای بیابان است.
من فکر می‌کنم مردم به دلیل زیبایی فوق‌العاده اسب عرب، اما در عین حال فوق‌العاده ورزشکار بودن، مجذوب اسب عرب شده‌اند. شما نمی توانید در کنار اسب عرب راه بروید بدون اینکه توقف کنید و به او نگاه کنید. خاص ترین چیز در مورد آنها این است که آنها عاشق سواران خود هستند. آنها آنها را به عنوان شخص خود می شناسند. بدون شک آنها از بسیاری از اسب های دیگر بسیار مهربان تر هستند. اطلاعات بیشتر درباره نژاد اسب عرب را می توانید در همین وبسایت مطالعه فرمایید.


اسب مورگان

ظرافت و زیبایی مورگان به خوبی به همه اشکال برابری کمک می کند. شما به سرعت متوجه خواهید شد که اسب مورگان چه اسب سواری و همنشینی عالی است. اسب مورگان نژادی با تاریخ غنی و میراث استثنایی است. از طریق بیش از دویست سال استفاده تجاری و تفریحی تکامل یافته است. با این حال، به طرز شگفت انگیزی ویژگی های ذاتی که آن را در اواخر دهه ۱۷۰۰ افسانه ای کرد، حفظ کرده است. امروزه، این نژاد یکی از نژادهای اسب چندمنظوره را در این سیاره نشان می دهد، خواه به دنبال یک همراه یا اسب سواری تفریحی باشید یا اسب ورزشی رقابتی یا به دنبال یک اسب نمایشی رقابتی باشید، همه این ویژگی ها و مناسب بودن را در اسب مورگان خواهید یافت.

خرید اسب مورگان در شیراز | باشگاه سوارکاری ماهان

اسب فریزین
اسب فریزین
این یک نژاد بسیار خاص با شخصیت بسیار خاص است. آنها طبع ملایمی دارند. آنها حتی یک استخوان بد در بدن خود ندارند. در اوایل قرن بیستم، اسب فریزی به عنوان اسبی برای ورزش و اوقات فراغت شناخته شد. بیشتر و بیشتر از آن استفاده می شد و معمولاً به عنوان مربی یا اسب برای سوارکاری استفاده می شد اما در دهه ۱۹۸۰ مردم شروع به استفاده از آنها در نمایش ها و مسابقات کردند. آنها روز به روز محبوب تر شدند و اکنون یکی از جذاب ترین نژادهای اسب در این سیاره هستند.
اسب هاکنی
اسب هاکنی
وقتی صحبت از زیباترین و زیباترین نژادهای اسب در جهان می شود، اسب های هاکنی در رتبه دوم قرار دارند. آنها به عنوان پله های سلام پادشاهی اسب شناخته می شوند. مطمئناً آنها از همه حیوانات اسب جذاب تر هستند. این اسب‌ها عملکرد و ویژگی‌های خوب خود را به ارث می‌برند، اما همچنان به آموزش ماهرانه نیاز دارند. بنابراین، پس از جذابیت و با ۱۲ تا ۱۳ هفته تمرین، زیباترین اسب آماده می شود تا چند پرش بلند در زمین مسابقه انجام دهد.

اسب مرواری
این نژاد اسب به نژاد نبرد معروف است. گوش های آنها برای شنیدن کوچکترین صداها می چرخد و این همان چیزی است که آنها را به قابل اعتمادترین سواری در میدان های جنگ تبدیل کرده است. زمانی بود که نیروهای بریتانیایی از شکست های عظیم خود در نقشه های ترور خود در شبه قاره هند-پاک متحیر شده بودند. هر بار که شخصی را برای ترور هر ژنرال مغول می فرستادند، عامل پنهان آنها هرگز زنده برنمی گشت. دلیل شکست های مکرر آنها، اسب های مرواری زیر زین سرداران مغول بود. اسب‌های مرواری از آنجایی که گوش‌های بسیار حساسی دارند، گوش خود را در جهت کوچک‌ترین صدا می‌چرخانند و هرگاه چیزی را حس کنند که به سمت آنها می‌آید، فرکانس چرخش گوش آنها شروع به افزایش می‌کند که در آن زمان به عنوان یک شاخص عمل می‌کرد.

اسب کولی

آنها زیبا، سریع، قدرتمند هستند و همه چیز و چیزهای بیشتری را دارند که در یک اسب کامل به دنبال آن هستید.
کولی ها وقتی آنها را لمس می کنید دوست دارند. آنها بسیار دوستانه و صمیمی هستند. وقتی شروع به فکر کردن به این اسب ها می کنم، در شکم برآمدگی غاز پیدا می کنم زیرا آنها بسیار زیبا و قدرتمند هستند.

اورلوف تروتر

نژاد اورلوف در اواخر قرن ۱۸ ایجاد شد تا نیاز یک اسب پایدار و سریع را برآورده کند. اینها یکی از خشن ترین نژادهای اسب در جهان هستند. علاوه بر این، تاریخ درخشان آنها آنها را به نمادی از سلطنت روسیه تبدیل کرده است. آنها شهرت خود را از بردهای تاریخی بدست آوردند که سوارکاران خود در مشهورترین مسابقات جهان به دست آوردند.

اصیل ایرلندی

وقتی یک مادیان اصیل ایرلندی بچه اسبی به دنیا می آورد، انتظاری خاموش وجود دارد.  این یکی از نژادهای اسبی است که در ۲۵۰ سال گذشته به طور خاص برای آن اسبی که می تواند دنیا را شکست دهد طراحی و تکمیل شده است. وقتی صحبت از ظرافت، استقامت و سرعت به میان می آید، آنها برندگان پادشاهی اسب هستند. مطمئناً این یکی از جذاب ترین نژادهای اسب روی کره زمین است.