advertise

وبلاگ باشگاه سوارکاری ماهان

دندان های اسب

دندان های اسب

بسیاری از مردم فکر می کنند که می توان سن اسب را از روی دندان تشخیص داد. این کاملا درست نیست دندان های اسب مانند حلقه های درختی نیست که رشد هر سال را نشان دهد. برای دریافت اطلاعات بیشتر در ادامه مقاله با ما همراه شوید.

احساسات در اسب ها

احساسات در اسب ها

اسب‌ها اغلب خواسته‌ها و نیازهای خود را با چشم‌ها و گوش‌هایشان بیان می‌کنند. ما از شما دعوت می‌کنیم تا راه‌های زیادی را که اسب‌ها می‌توانند احساس محبت و شادی را نسبت به یکدیگر و برای دوستان انسانی خود نشان دهند، در نظر بگیرید.

اختلالات گوارشی در اسب ها

اختلالات گوارشی در اسب ها

از بین بردن علت بیماری هدف اصلی درمان دامپزشکی است. با این حال، بخش عمده ای از درمان اغلب به نشانه های بیماری است و برای تسکین درد، اصلاح ناهنجاری ها و اجازه دادن به بهبودی است. برای بررسی اختلالات گوارشی در اسب ها همراه شوید.

دانستنی هایی درباره پوست اسب

دانستنی هایی درباره پوست اسب

پوست بزرگترین عضو بدن اسب شماست. این یک سد محافظ در برابر محیط ایجاد می کند، دما را تنظیم می کند و به اسب شما حس لامسه می دهد. برای اطلاعات بیشتر با ما در ادامه مقاله دانستنی هایی درباره پوست اسب همراه شوید.

اصول مراقبت از اسب

اصول مراقبت از اسب

قبل از اینکه اسب جدید خود را به خانه بیاورید، باید در مورد اصول مراقبت از اسب خوب بیاموزید. ما در این مقاله به بررسی اصول مراقبت از اسب پرداخته ایم. پس برای آشنایی با اصول مراقبتی اسب با ما در ادامه همراه باشید.

تغذیه و رژیم غذایی اسب

تغذیه و رژیم غذایی اسب

اسب ها نیازهای غذایی بسیار خاصی دارند زیرا آنها گیاهخوار هستند و دستگاه گوارش منحصر به فردی دارند که کاملاً متفاوت از دستگاه ما است. در ادامه مطلب خلاصه ای کوتاه از آنچه اسب ها می خورند و چند چیز که نباید می خورند آورده شده است.

اسب ها چند سال عمر می کنند؟

اسب ها چند سال عمر می کنند؟

بیش از ۷ میلیون اسب اهلی در ایالات متحده به عنوان حیوان خانگی و کار نگهداری می شود، بیش از ۱ میلیون اسب و بیش از ۴۵۰۰۰۰ مزرعه مخصوص اسب وجود دارد. وقتی اسب ها توسط صاحبانشان نگهداری می شوند چقدر عمر می کنند؟

آشنایی با سیر تکامل اسب ها

آشنایی با سیر تکامل اسب ها

اسب‌های وحشی از دوران ماقبل تاریخ از آسیای مرکزی تا اروپا شناخته شده‌اند، با اسب‌های اهلی و سایر اسب‌ها به طور گسترده‌تری در دنیای قدیم توزیع می‌شوند. برای آشنایی بیشتر ادامه مقاله را دنبال کنید.

نوازش اسب ها

نوازش اسب ها

برای نوازش اسب ها ابتدا باید از آن ها اجازه بگیرید.بیاموزید که چگونه به بهترین نحو به اسب نزدیک شوید و نوازش کنید تا هر دو از این تجربه لذت ببرید.پس با مجموعه سوارکاری ماهان در ادامه همراه باشید تا به بررسی بیشتر این موضوع بپردازیم.

تعریق در اسب ها

تعریق در اسب ها

اسب ها نیز مانند انسان ها برای دفع گرما عرق می کنند. اسب‌ها در شرایط بسیار گرم و زمانی که به شدت ورزش می‌کنند، به‌ویژه زمانی که تناسب ندارند، بیش از حد عرق می‌کنند. با ما در ادامه همراه باشید تا به بررسی بیشتر این موضوع بپردازیم.

مشکلات رفتاری در اسب ها

مشکلات رفتاری در اسب ها

امروزه با شیوه تغییر زندگی اسب ها در اهلی کردن آنها به وسیله انسان باعث تغییر در شیوه ی زندگی اسب ها می شود که باعث بروز مشکلات و اختلالات روانی در اسب ها می شود.برای اطلاعات بیشتر درباره این موضوع مارا در ادامه مطلب نیز همراهی کنید.

میوه و سبزیجات مورد علاقه اسبها

میوه و سبزیجات مورد علاقه اسبها

باید به اسب ها سبزیجات و میوه های تازه و مورد علاقه ی آنها را داد اسب ها بیشتر به سبزیجات و میوه ای ریشه ای علاقه بیشتری دارند؛ برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما همراه باشد

دانستنی های جالب درباره حس بینایی اسب ها

دانستنی های جالب درباره حس بینایی اسب ها

دید اسب ها با دید یک انسان متفاوت است و آن ها به طور کامل دنیا را متفاوت از ما می بینند و نسبت به محرک های مختلف واکنش نشان دهند. با مجموعه سوارکاری ماهان همراه باشید تا با حس بینایی در اسب ها بیشتر آشنا شوید.

سواری استقامتی چیست ؟

سواری استقامتی چیست ؟

سواری های استقامتی مسابقاتی هستند که در مسیری ۵۰ تا ۱۵۰ مایلی قرار دارند و می تواند چالش برانگیز باشد که معمولاً طی یک تا سه روز برگزار می شوند.با مجموعه ماهان همراه باشید تا با سواری استقامتی بیشتر آشنا شویم.

چرا اسب های نر اخته می شوند؟

چرا اسب های نر اخته می شوند؟

اخته کردن یک عمل جراحی است که توسط دامپزشک انجام می شود و به عنوان برداشتن بیضه یک اسب نر تعریف می شود. با ما در مجموعه سوارکاری ماهان همراه باشید تا به بررسی بیشتر این موضوع بپردازیم.