advertise

وبلاگ باشگاه سوارکاری ماهان

تغذیه مناسب برای سوارکاران

تغذیه مناسب برای سوارکاران

.سواران باید غذاهای تازه، طبیعی و کامل را به جای غذاهای مغذی که به یک سبک زندگی سالم تبدیل شده اند، بخورند.

تعادل در سوارکاری

تعادل در سوارکاری

اسب سواری یکی از ورزش‌هایی است که نیاز به تمرکز بالایی دارد چرا که شما باید علاوه بر کنترل رفتار و رعایت نکات سوارکاری، به رفتار و آموزش حیوانی همانند اسب نیز اهمیت دهید تا او همکاری لازم را با شما در طول آموزش یا سرگرمی و یا مسابقات حرفه‌ای انجام دهد.

چگونه با اسب صحبت کنیم ؟

چگونه با اسب صحبت کنیم ؟

در واقع، درک زبان گفتاری، در اسب های مختلف و در مناطق مختلف، متفاوت است. همچنین، افراد مختلف، درک های متفاوتی از زبان اسب دارند، ولی به طور عام، برخی صداها یا علایم هستند که معنی و مفهوم خاصی را می رسانند.

ویژگی های شخصیتی اسب

ویژگی های شخصیتی اسب

اسب ها موجودات بسیار زیبا و قدرتمندی هستند که از گذشته در کنار انسان ها برای جابه جایی و پیمودن مسافت های طولانی کمک کرده اند و این روزها این دوستی میان انسان ها و اسب ها پابرجا مانده است و نسبت به گذشته بیشتر و بیشتر شده است.

برقراری ارتباط با اسب

برقراری ارتباط با اسب

یک اسب بلافاصله احساسات را درک می کند و ظریف ترین حرکات را متوجه می شود. برای اینکه یاد بگیرید چگونه با اسب ارتباط بر قرار کنید، ادامه مطلب را از دست ندهید.

نکاتی درباره زایمان اسب

نکاتی درباره زایمان اسب

روند زایمان مادیان ها سریع و ناگهانی است و به مراقبت های ویژه ای احتیاج دارند. ما در این مقاله به نکاتی در رابطه با زایمان اسب و تولد کره اسب پرداخته ایم. برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید در ادامه همراه ما باشید.

نکات مهم سوار کاری برای افراد مبتدی

نکات مهم سوار کاری برای افراد مبتدی

ما در این مقال قصد داریم درباره نکاتی ساده اما مهم در رابططه با موقعیت نهایی سوارکار بر روی اسب روی زمین صاف بپردازیم. پس برای آشنایی با نکات مهم سوار کاری برای افراد مبتدی از جمله موقعیت نهایی سوارکار بر روی اسب در ادامه با ما همراه باشید.

حمام اسب ها

حمام اسب ها

برای حمام کردن اسب به وسایلی مانند شامپو اسب، نرم کننده، اسفنج، شانه کاری، شانه یال و عرق خراش نیاز دارید.اگر با ایمن کردن اسب خود شروع کنید، کمک خواهد کرد.

رنگ چشم اسب

رنگ چشم اسب

خیره شدن به چشمان اسب یکی از کارهای مورد علاقه دوستداران اسب می باشد . آنها احساسات بسیار زیادی را بیان می کنند و اجازه می دهند که واقعاً بفهمیم او به چه چیزی فکر می کند و چه احساسی دارد.

چرا اسب ها قند دوست دارند؟

چرا اسب ها قند دوست دارند؟

آیا خوردن خوراکی های شیرین برای اسب ها اشکالی ندارد؟ آیا برای آنها بی خطر است؟آیا اسب ها قند دوست دارند؟ در این مقاله تصمیم گرفتیم کمی بیشتر به این موضوع بپردازیم. پس همراه ما باشید.

دندان های اسب

دندان های اسب

بسیاری از مردم فکر می کنند که می توان سن اسب را از روی دندان تشخیص داد. این کاملا درست نیست دندان های اسب مانند حلقه های درختی نیست که رشد هر سال را نشان دهد. برای دریافت اطلاعات بیشتر در ادامه مقاله با ما همراه شوید.

احساسات در اسب ها

احساسات در اسب ها

اسب‌ها اغلب خواسته‌ها و نیازهای خود را با چشم‌ها و گوش‌هایشان بیان می‌کنند. ما از شما دعوت می‌کنیم تا راه‌های زیادی را که اسب‌ها می‌توانند احساس محبت و شادی را نسبت به یکدیگر و برای دوستان انسانی خود نشان دهند، در نظر بگیرید.

اختلالات گوارشی در اسب ها

اختلالات گوارشی در اسب ها

از بین بردن علت بیماری هدف اصلی درمان دامپزشکی است. با این حال، بخش عمده ای از درمان اغلب به نشانه های بیماری است و برای تسکین درد، اصلاح ناهنجاری ها و اجازه دادن به بهبودی است. برای بررسی اختلالات گوارشی در اسب ها همراه شوید.

دانستنی هایی درباره پوست اسب

دانستنی هایی درباره پوست اسب

پوست بزرگترین عضو بدن اسب شماست. این یک سد محافظ در برابر محیط ایجاد می کند، دما را تنظیم می کند و به اسب شما حس لامسه می دهد. برای اطلاعات بیشتر با ما در ادامه مقاله دانستنی هایی درباره پوست اسب همراه شوید.

اصول مراقبت از اسب

اصول مراقبت از اسب

قبل از اینکه اسب جدید خود را به خانه بیاورید، باید در مورد اصول مراقبت از اسب خوب بیاموزید. ما در این مقاله به بررسی اصول مراقبت از اسب پرداخته ایم. پس برای آشنایی با اصول مراقبتی اسب با ما در ادامه همراه باشید.