advertise

وبلاگ باشگاه سوارکاری ماهان

حمل و نقل اسب

حمل و نقل اسب

حمل و نقل است به دلایل متنوعی انجام می شود که غیر قابل اجتناب می باشد، در حمل و نقل و جابجایی اسب ها بایستی یک سری نکات رعایت شود تا به سلامتی اسب آسیبی وارد نشود.

چراگاه طبیعی برای اسب در شیراز

چراگاه طبیعی برای اسب در شیراز

باشگاه سوارکاری ماهان با ایجاد چراگاه طبیعی برای اسب در شیراز فضای بسیار خوبی را برای رشد اسب های مجموعه سوارکاری ماهان ایجاد کرده است، اسب ها با تغذیه در چراگاه طبیعی رشد بهتری دارند

خرید اسب در شیراز

خرید اسب در شیراز

برای خرید انواع مختلف نژاد اسب ها می توانید به باشگاه سوارکاری ماهان مراجعه فرمایید. در این مقاله به بررسی نکات خرید اسب و انواع مختلف نژاد های اصیل اسب ایرانی که می توانید تهیه کنید میپردازیم.

نگهداری و پانسیون اسب در شیراز

نگهداری و پانسیون اسب در شیراز

داشتن اسب بسیار لذت بخش است ولی بایستی کارهای نگهداری از اسب نیز به صورت تمام و کمال انجام شود. باشگاه سوارکاری ماهان کلیه خدمات نگهداری و پانسیون اسب در شیراز را انجام می دهد.

تربیت اسب

تربیت اسب

اگر نیاز به یک مربی با تجربه و حرفه در زمینه تربیت اسب در شیراز خود دارید، باشگاه سوارکاری ماهان کلیه خدمات تربیت و آموزش انواع اسب ها را در شیراز برای شما انجام می دهد.

آموزش سوارکاری بزرگسالان

آموزش سوارکاری بزرگسالان

شما بزرگسالان عزیز می توانید دوره های آموزشی سوارکاری بزرگسالان در شیراز را در باشگاه اسب سواری ماهان در کنار برترین مربیان سوارکاری که دارای چندین سال تجربه در این زمینه هستند یاد بگیرید.

فروشگاه لوازم سوارکاری

فروشگاه لوازم سوارکاری

فروشگاه لوازم سوارکاری در شیراز باشگاه ماهان امروزه یکی از بهترین فروشگاه های لوازم اسب سواری در شیراز می باشد. تمامی محصولات دارای ضمانت کیفیت و قیمت می باشند.

آموزش اسب سواری به کودکان

آموزش اسب سواری به کودکان

آموزش اسب سواری به کودکان در گذشته توسط خانواده ها بسیار نادیده گرفته می شد. آموزش اسب سواری کودکان در شیراز توسط برترین مربیان سوارکاری در شیراز در باشگاه سوارکاری ماهان

بهترین سن برای شروع سوارکاری

بهترین سن برای شروع سوارکاری

اینکه بهترین سن برای شروع سوارکاری ، جه سنی است ، سوال خیلی از افراد است.به طور رسمی برای زمانی که کودکان می توانند سوار بر اسب شوند ، هیچ قانون مشخصی وجود ندارد.

مزایای آموزش سوارکاری به کودکان

مزایای آموزش سوارکاری به کودکان

بسیاری از والدین ، از ترس خطرات احتمالی تماس کودک خود با اسب – چنین حیوان بزرگی – تمایلی به آموزش سوارکاری به کودکان خود ندارند.با این وجود سوارکاری فواید بسیار زیادی برای کودکان دارد.

تاریخچه سوارکاری

تاریخچه سوارکاری

سوارکاری ورزشی است که به عنوان یکی از کهن ترین ورزش ها شناخته شده است. سوارکاری یکی از پرهزینه ترین ورزش هاست اما با این وجود امروزه توجه ویژه ای به آن شده و طرفداران زیادی دارد.