وبلاگ باشگاه سوارکاری ماهان

هر آنچه راجع به خدمات مجموعه ماهان باید بدانید....

ژ 1-1

سوارکاری ورزشی است که به عنوان یکی از کهن ترین ورزش ها شناخته شده است. سوارکاری یکی از پرهزینه ترین ورزش هاست اما با این وجود امروزه توجه ویژه ای به آن شده و طرفداران زیادی دارد.

ژ 1-4

آموزش اسب سواری به کودکان در گذشته توسط خانواده ها بسیار نادیده گرفته می شد. آموزش اسب سواری کودکان در شیراز توسط برترین مربیان سوارکاری در شیراز در باشگاه سوارکاری ماهان

ژ 1-7

شما بزرگسالان عزیز می توانید دوره های آموزشی سوارکاری بزرگسالان در شیراز را در باشگاه اسب سواری ماهان در کنار برترین مربیان سوارکاری که دارای چندین سال تجربه در این زمینه هستند یاد بگیرید.

ژ 1-10

برای خرید انواع مختلف نژاد اسب ها می توانید به باشگاه سوارکاری ماهان مراجعه فرمایید. در این مقاله به بررسی نکات خرید اسب و انواع مختلف نژاد های اصیل اسب ایرانی که می توانید تهیه کنید میپردازیم.

ژ 1-13

باشگاه سوارکاری ماهان در شیراز همواره سعی کرده است با رعایت نکات ایمنی و استاندارد های جهانی باشگاه های سوارکاری لایق نام بهترین باشگاه اسب سواری در شیراز باشد.

ژ 1-16

باشگاه سوارکاری ماهان در شیراز در راستای گسترش فرهنگ سوارکاری در شیراز کلیه خدمات خرید و فروش اسب در شیراز را برای شما عزیزان انجام می دهد. برای اطلاعات بیشتر ادامه مطلب را مطالعه نمایید.

ژ 1-2

بسیاری از والدین ، از ترس خطرات احتمالی تماس کودک خود با اسب – چنین حیوان بزرگی – تمایلی به آموزش سوارکاری به کودکان خود ندارند.با این وجود سوارکاری فواید بسیار زیادی برای کودکان دارد.

ژ 1-5

اسب سواری ورزشی است که سابقه طولانی دارد. این ورزش امروزه به یک رقابت سالم تبدیل شده و بسیاری افراد برای گذراندن اوقات فراغت خود از آن استفاده می‌کنند، این ورزش البته به نسبت پر هزینه به نظر می‌رسد

ژ 1-8

اگر نیاز به یک مربی با تجربه و حرفه در زمینه تربیت اسب در شیراز خود دارید، باشگاه سوارکاری ماهان کلیه خدمات تربیت و آموزش انواع اسب ها را در شیراز برای شما انجام می دهد.

ژ 1-11

باشگاه سوارکاری ماهان با ایجاد چراگاه طبیعی برای اسب در شیراز فضای بسیار خوبی را برای رشد اسب های مجموعه سوارکاری ماهان ایجاد کرده است، اسب ها با تغذیه در چراگاه طبیعی رشد بهتری دارند

ژ 1-14

همیشه مکانی آرام و بدون از شلوغی های معمول شهر می تواند لوکیشن جذابی برای عکاسی باشد. باشگاه سوارکاری ماهان مکانی زیبا و دلنشین را برای عکاسی در شیراز برای شما تدارک دیده است.

ژ 1-17

یکی از دغدغه های والدینی که میخواهند کودکان خود را به کلاس های آموزش سوارکاری بفرسند این است که چه سنی برای شروع سوارکاری مناسب می باشد. در این مقاله به این دغدغه پاسخ دادیم.

ژ 1-3

اینکه بهترین سن برای شروع سوارکاری ، جه سنی است ، سوال خیلی از افراد است.به طور رسمی برای زمانی که کودکان می توانند سوار بر اسب شوند ، هیچ قانون مشخصی وجود ندارد.

ژ 1-6

فروشگاه لوازم سوارکاری در شیراز باشگاه ماهان امروزه یکی از بهترین فروشگاه های لوازم اسب سواری در شیراز می باشد. تمامی محصولات دارای ضمانت کیفیت و قیمت می باشند.

ژ 1-9

داشتن اسب بسیار لذت بخش است ولی بایستی کارهای نگهداری از اسب نیز به صورت تمام و کمال انجام شود. باشگاه سوارکاری ماهان کلیه خدمات نگهداری و پانسیون اسب در شیراز را انجام می دهد.

ژ 1-12

حمل و نقل است به دلایل متنوعی انجام می شود که غیر قابل اجتناب می باشد، در حمل و نقل و جابجایی اسب ها بایستی یک سری نکات رعایت شود تا به سلامتی اسب آسیبی وارد نشود.

ژ 1-15

باشگاه سوارکاری ماهان کلیه دوره های آموزش سوارکاری در شیراز را برگذار می نماید شما می توانید برای اطلاع از هزینه کلاس های آموزش سوارکاری در شیراز مجموعه ماهان با ما تماس حاصل فرمایید.

سوارکاری یکی از بهترین ورزش هایی است که می توان کودکان را در دورانی که آنها از لحاظ اجتمامی و جسمی در حال رشد هستند را در این مسیر قرار داد. سوارکاری می تواند از جهات مختلفی به کودکان در زندگی کمک کند.